Jesteś tutaj: Start / Historia

Historia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Z dniem 1 czerwca 2018 r.  utworzony został Żłobek Miejski w Jaworznie z siedzibą przy ulicy 3 Maja 16 w Jaworznie (budynek Przedszkola Miejskiego Nr 9). Żłobek jest realizatorem projektu pn. "Utworzenie  nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w Jaworznie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do rodziców/ opiekunów dzieci, którzy zamieszkują na terenie miasta Jaworzna i sprawują opiekę nad dziećmi w wieku do 3 lat oraz planują powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem, wychowaniem dziecka lub pozostają bez zatrudnienia. W ramach projektu zaplanowano utworzenie 30 miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.

 

Źródło

http://www.um.jaworzno.pl/pl/nasze_miasto/zlobek_miejski

Artykuły

NAJTWARDSZE SZTUKI SMERFÓW!!!

4 listopada 2018
Przejdź do - NAJTWARDSZE SZTUKI SMERFÓW!!!

Podczas, gdy większość zmogła choroba, najtwardsze Smerfy korzystały z przestrzeni bawialni i wolnych rąk naszych opiekunek… Poniżej krótka fotorelacja z ubiegłego tygodnia.

uKULTURAlniamy się

3 października 2018

Dzisiejszy dzień przyniósł dzieciom wielką niespodziankę. Żłobek odwiedził teatrzyk lalek z przedstawieniem „Calineczka”. Dzieci były żywo zainteresowane nie tylko tym, co dzieje się na scenie, ale też tym, co dzieje się za scenografią. Czy dzieciom się podobało? Wystarczy spojrzeć na fotorelację...

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-07-23
Data publikacji:2018-07-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:936