Jesteś tutaj: Start / Grupy

Grupy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wesoło w smerfnej wiosce!!!

7 sierpnia 2020
Przejdź do - Wesoło w smerfnej wiosce!!!

W tym tygodniu Smerfiki czerpały radość z wakacyjnych zabaw. Dużo tańczyliśmy do dźwięków ulubionej muzyki. Dzieciaki przy użyciu magicznego dywanu mogły brodzić w rzece, a także łapać meduzy ćwicząc przy tym koordynację wzrokowo - ruchową. Smerfiki wznosiły kolorowe budowle z klocków i z wielką radością pokonywały tor przeszkód. Oczywiście wykonaliśmy piękne prace plastyczne, łapaliśmy banieczki, a ciocie robiły wszystko, aby uśmiech z buziek naszych Smerfików nigdy nie schodził.

U skrzatów nadal wakacyjnie!!!

7 sierpnia 2020
Przejdź do - U skrzatów nadal wakacyjnie!!!

Tydzień u Skrzatów minął w radosnej atmosferze. Nie zabrakło zabaw ruchowych przy muzyce. Towarzyszył nam klimat wakacyjnych podróży, w których "płynęliśmy statkiem" i "wędrowaliśmy po górach". Poczuliśmy morski klimat zbierając muszelki i naśladowaliśmy morskie fale przy użyciu chusty animacyjnej. Wykonaliśmy również piękna, grupową pracę plastyczna "Pocztówka z wakacji".

Urodziny w Żłobku!!!!

9 marca 2020
Przejdź do - Urodziny w Żłobku!!!!

Dzisiaj swoje urodziny świętowały dwie Królewny - Amelia i Emilka z grupy Skrzatów. Po odśpiewaniu sto lat dziewczynki zdmuchnęły świeczki i pomyślały o życzeniu - mamy nadzieję, że się spełnią. Naszym królewnom życzymy mnóstwo radości, uśmiechów od ucha do ucha i zdrowia!!!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-08-10
Data publikacji:2018-08-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:5221