Za nami wesoły tydzień.
Wszystko za sprawą obchodzonego Dnia Dziecka. Były zabawy w rytmach dziecięcych przebojów, tory przeszkód i kolorowe balony. Oczywiście największą radość sprawił drobny upominek, który przygotowały ciocie.
Wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrowia i uśmiechu każdego dnia!






