Z okazji DNIA DZIECKA w grupie Jeżyków odbyła się impreza. Bawiliśmy się kolorowymi balonami, chustą animacyjną, łapaliśmy również bańki mydlane. Cały czas towarzyszyły nam tańce i radosna atmosfera.
Każde dziecko otrzymało również mały upominek i z uśmiechem na twarzy wróciło do domu.






