W tym tygodniu Niedźwiadki świętowały dzień dziecka. Były tańce, zabawy z balonami i tatuaże . Dzieci łapały bańki do piosenki „Bańkę łap”.. Przechodziliśmy przez kolorowy tunel ćwicząc motorykę dużą. Były zabawy ruchowe do muzyki „Murzynek malutki” oraz „Hop, hop do góry”. Dzieci kolorowały obrazek – zabawki ćwicząc chwyt pęsetowy. Na zajęciach muzyczno – rytmicznych naśladowaliśmy zwierzęta.
Przez cały tydzień towarzyszyły nam zabawy muzyczno – ruchowe i dowolne zabawy na dywanie.
Wszystkim dzieciom w tym dniu życzymy dużo uśmiechu i samych radosnych dni





