W poniedziałek obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Dziecka.
Opiekunki przygotowały dla dzieci ciekawe zabawy: tor przeszkód, kolorowy tunel i wiele innych atrakcji. Na koniec tego wyjątkowego dnia Smerfiki otrzymały kolorowe upominki.
To był radosny dzień dla naszych dzieci.






