Skrzaty|

Za nami wesoły tydzień.

Wszystko za sprawą obchodzonego Dnia Dziecka. Były zabawy w rytmach dziecięcych przebojów, tory przeszkód i kolorowe balony. Oczywiście największą radość sprawił drobny upominek, który przygotowały ciocie.

Wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrowia i uśmiechu każdego dnia!

Comments are closed.