Jeżyki|

Kolejny tydzień u Jeżyków zaczął się bardzo aktywnie i wesoło.

W poniedziałek obchodziliśmy DZIEŃ OCEANU. Celebrowaliśmy ten dzień bawiąc się z chustą animacyjną . Tworzyliśmy morskie fale. Zabawa dostarczyła dzieciom wiele pozytywnych wrażeń.  Łowiliśmy również rybki oraz relaksowaliśmy się słuchając odgłosów morza.

We wtorek wykonaliśmy pracę plastyczną kolorując różne pojazdy. 

W środę natomiast w ramach zabaw ruchowych stworzyliśmy pociąg układając krzesełka w rzędzie. Rozpoznawaliśmy także różne dźwięki wydawane przez pojazdy.

W czwartek odbyły się zajęcia sensoryczne. Dzieci mogły przenieść się w morski świat. Używając foli streczowej stworzyliśmy małe akwarium. Przyklejaliśmy rybki i inne stworzenia zamieszkujące morskie głębiny.

W piątek rozpoznawaliśmy kolory autek oraz czytaliśmy książeczki o tematyce motoryzacyjnej.

Każdego dnia towarzyszyły nam zabawy dydaktyczne, konstrukcyjne oraz zabawy dowolne. Spędzaliśmy również czas na tarasie. Łapaliśmy promienie słońca ciesząc się piękną pogodą.

Comments are closed.