Kolejny tydzień Jeżyki rozpoczęły piosenką na powitanie oraz poranną gimnastyką.
Ciocie przeprowadziły krótka pogawędkę o nadchodzącej porze roku.
Wyszukiwaliśmy również elementy letniej garderoby.
We wtorek dzieci ćwiczyły sprawność ruchową podczas zabaw w podskokach.
Rozmawialiśmy o przedmiotach potrzebnych do zabaw w piasku i dobieraliśmy zabawki do piaskownicy. Próbowaliśmy także znaleźć zabawki ukryte w piasku.
W środę poznaliśmy nową piosenkę ,,Tato już lato”.
Następnie dzieci uczestniczyły w zabawie z chustą animacyjną „Letni wietrzyk”.
Wykonaliśmy pracę plastyczną o tematyce letniej.
W czwartek po porannej gimnastyce dzieci bawiły się przy muzyce podczas zabawy „Deszczyk”.
Rozwijaliśmy poczucie rytmu oraz koordynację ruchową.
Ostatni dzień tygodnia związany był ze ŚWIĘTEM ŻYRAFY. Poznaliśmy piosenkę „Zuzanna żyrafa”.
Wykonaliśmy również wspólną pracę plastyczną – Żyrafa z długą szyją.
Każdego dnia towarzyszyły nam zajęcia konstrukcyjne oraz zabawy dowolne na dywanie wypełnione przytulaniem i okazywaniem sobie pozytywnych uczuć i emocji.

















