19 czerwca nasza sala zamieniła się w prawdziwy, choć niezwykle kolorowy i pachnący plac budowy! Wszystko za sprawą wyjątkowych zajęć otwartych z sensoplastyki, na które serdecznie zaprosiliśmy wszystkich Rodziców.
Sensoplastyka to dla dzieci prawdziwa uczta dla zmysłów. Tym razem nasi mali inżynierowie ruszyli do akcji z ciężkim sprzętem i nietypowymi materiałami budowlanymi. Zapomnieli o nudnej plastelinie – na naszym placu budowy przesypywali, mieszali, przelewali i gnietli, tworząc własne sensoryczne zaprawy, „beton” i piasek kinetyczny z bezpiecznych, jadalnych składników.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i inspirujące rozmowy.





