Kolejny tydzień Jeżyki rozpoczęły od piosenki powitalnej „Wszyscy są, witam Was”, która towarzyszyła dzieciom każdego dnia.
Podczas zabaw ruchowych łapaliśmy skaczące piłeczki.
Wykonaliśmy także pracę plastyczną „Laurka dla taty”.
We wtorek obchodziliśmy DZIEŃ OJCA. Dzieci uczyły się piosenki „Tata potrzeby bardzo jest”, ilustrowaliśmy jej tekst ruchem ciała.
Każdy tata na zakończenie dnia otrzymał medal dla „Najlepszego taty na świecie”, oraz wykonaną przez dzieci laurkę.
W tym dniu odbyły się również zajęcia sensoplastyczne.
Maluchy z produktów spożywczych (płatki kukurydziane) skomponowały piękną tęczę. Uczyliśmy się rozpoznawać barwy, faktury oraz smak użytych produktów.
W środę korzystając z pięknej pogody spędziliśmy większość czasu na tarasie. Jeździliśmy autami oraz motorami. Łapaliśmy promienie słoneczne miło i aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu.
W czwartek świętowaliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ SMERFA.
Wykonaliśmy z pomocą cioć pracę plastyczną: Smerfa.
Podczas zabawy w „Smerfowy pociąg” utrwalaliśmy umiejętność ustawiania się w rzędzie.
W piątek na zakończenie tygodnia wykonaliśmy proste ćwiczenia gimnastyczne: Rączki do góry, rączki w bok.
Cały tydzień kończy relaksacja i wyciszenie na dywanie przy spokojnych melodiach.
Każdego dnia towarzyszyły nam zajęcia konstrukcyjne oraz zabawy dowolne na dywanie.

















