Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

„Tydzień pełen atrakcji w wiosce Smerfików”

22 stycznia 2021
Przejdź do - „Tydzień pełen atrakcji w wiosce Smerfików”

W tym tygodniu dużo się działo w naszej Smerfnej wiosce.

W poniedziałek w naszym Żłobku obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Smerfiki poznały wszystkich bohaterów ze stumilowego lasu. Wykonaliśmy na tę okazję piękną pracę plastyczną oraz czytaliśmy fragmenty książki o przygodach Kubusia Puchatka. Na koniec dnia każdy Smerfik otrzymał dyplom za udział w zajęciach i wspólnych zabawach.

W środę na zajęciach sensoplastycznych Smerfiki miały możliwość malowania rączkami i nóżkami na zabezpieczonej folią podłodze. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciakom wiele radości, pobudziła ich kreatywność jednocześnie ćwicząc sprawność manualną.

Końcem tygodnia w Smerfnej wiosce dzieci obchodziły święto swoich ukochanych babć i dziadków. Z tej okazji słuchaliśmy piosenek związanych z ich świętem oraz z pomocą opiekunek Smerfiki zrobiły dla nich drobne upominki. Oczywiście nie zabrakło naszych ulubionych zabaw ruchowych przy dźwiękach muzyki.

Nuda w naszej wiosce na pewno nam nie grozi.

 

"Z babcią i dziadkiem zawsze jest wesoło"

22 stycznia 2021
Przejdź do - "Z babcią i dziadkiem zawsze jest wesoło"

Za nami bogaty tydzień. Obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka, wykonaliśmy piękne prace plastyczne i każde z dzieci otrzymało dyplom. 

Świętowaliśmy również Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci miały możliwość kolorować portrety, utrwalając jednocześnie umiejętność trzymania kredki. 

Na zajęciach sensoplastycznych Skrzaciki świetnie bawiły się różnokolorowym makaronem. 

 

Tydzień jak zawsze upłynął w radosnej atmosferze.

„Smerfiki bawią się w grupie”

15 stycznia 2021
Przejdź do - „Smerfiki bawią się w grupie”

Smerfiki przez cały tydzień doskonaliły integrację w grupie. Dzieciaki doskonale odnalazły się w prostych zabaw ruchowych. Wspólnie bawiliśmy się piłeczkami, układaliśmy klocki oraz puzzle. Smerfiki łapały banieczki mydlane ćwicząc przy tym koordynację wzrokowo - ruchową. Podczas zajęć muzyczno - rytmicznych Smerfiki zamieniły się w małych muzykantów. Ojjjj było bardzo głośno i bardzo radośnie.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-07-23
Data publikacji:2018-07-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:7001