Grupa Smerfy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Tydzień u Smerfów

30 lipca 2021
Przejdź do - Tydzień u Smerfów

Wakacyjny czas Smerfiki spędzają bardzo aktywnie. Tydzień rozpoczęliśmy od zabaw ruchowych- wykonując proste układy taneczne do poznanych piosenek. Kolorowe pianino, gra w piłkę nożną czy zabawy w rzece - wszystkie te zabawy dostarczył nam interaktywny magiczny dywan. Za pomocą kolorowych piórek Smerfiki ćwiczyły aparat mowy. Dzieciaczki układały puzzle, były zabawy w basenie wypełnionymi kolorowymi piłeczkami. Wykonaliśmy pracę plastyczną ,,Wakacyjny pociąg Smerfów''. Przed nami jeszcze mnóstwo wakacyjnych przygód oraz cudownych zabaw, które dostarczą nam wiele radości. To był bardzo wesoły tydzień.

„JEDZIEMY W GÓRY”

22 lipca 2021
Przejdź do - „JEDZIEMY W GÓRY”

W tym tygodniu Smerfiki przeniosły się w góry. Wspólnie poznawaliśmy górski krajobraz, oraz zwierzątka mieszkające w naszych pięknych górach. Smerfiki wykonały tematyczną pracę plastyczną i wsłuchiwały się w baśniowe opowiadania. Maszerowaliśmy do rytmu piosenek, jeździliśmy pociągiem i pokonywaliśmy górski tunel. W poniedziałek obchodziliśmy ,,Dzień Czerwonego Kapturka", ciocie z tej okazji przygotowały dla nas teatrzyk. Oczywiście nie zabrakło czasu na wspólną zabawę przy dźwiękach ulubionej muzyki, która sprawia naszym Smerfikom wiele radości.

 

„Słoneczne lato u Smerfów”

15 lipca 2021
Przejdź do - „Słoneczne lato u Smerfów”

W tym tygodniu Smerfiki czerpały radość z wakacyjnych zabaw. W związku z wysokimi temperaturami Smerfiki mogły poczuć się jak na plaży, biegając po sali w samych pieluszkach. Dużo tańczyliśmy do dźwięków ulubionej muzyki. Dzieciaki łapały banieczki, ćwicząc przy tym koordynację wzrokowo - ruchową, czytaliśmy bajeczki i bawiliśmy się z użyciem chusty animacyjnej. Za pomocą ,,Magicznego dywanu'' Smerfiki miały możliwość brodzić w rzece, a także rozegrać mecz piłki nożnej. W tym tygodniu Smerfiki wykonały dwie prace plastyczne, pierwszą z okazji Dnia frytek, a drugą związaną z tematyką tego tygodnia. To był bardzo gorący i wesoły tydzień.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-09
Data publikacji:2021-06-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:649