Grupa Skrzaty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Tydzień u Skrzatów

30 lipca 2021
Przejdź do - Tydzień u Skrzatów

W minionym tygodniu Skrzaty poznały krajobraz górski, naśladowały jak świeci słoneczko w górach oraz wieje i pada deszcz. Wspólnie bawiliśmy się w kole oraz utrwalaliśmy poruszanie się w pociągu. Rozpoznawaliśmy środki transportu jakimi podróżujemy na wakacje. W tej tematyce dzieci wykonały piękne prace plastyczne. Obchodziliśmy również "Dzień Przyjaciela" i z tej okazji wykonaliśmy śliczne serduszka. Czas minął nam radośnie i wesoło.

W tym tygodniu nasz Skrzat Antoś obchodził swoje 3 urodziny. Życzymy Ci Antosiu samych radosnych dni i wszystkiego najlepszego!

"Skrzaty poznają krajobraz górski"

22 lipca 2021
Przejdź do - "Skrzaty poznają krajobraz górski"

Tematem tego tygodnia było poznanie krajobrazu górskiego. Skrzaciki oglądały ilustracje, książeczki przedstawiające piękne góry oraz zaznajomiły się jakie przedmioty można spakować do plecaka idąc na wycieczkę. W poniedziałek dzieci brały udział w teatrzyku przygotowanym przez panie Opiekunki pt. ,,Czerwony Kapturek''. W tym tygodniu nie zabrakło zabaw bańkami mydlanymi, toru przeszkód, czytania bajeczek, gimnastyki oraz zabaw klockami. Dzieci wykonały śliczną pracę plastyczną - kolorowy latawiec. Skrzaciki poznały również w tym tygodniu zawód Policjanta. To był bardzo wesoły, ciekawy i aktywny tydzień.

W poniedziałek obchodziliśmy trzecie urodzinki Ani i Filipa. Naszym kochanym Skrzacikom życzymy samych cudownych dni i aby uśmiech każdego dnia gościł na ich buziach. Wszystkiego Najlepszego!

 

" Kolejny letni tydzień u Skrzatów"

15 lipca 2021
Przejdź do - " Kolejny letni tydzień u Skrzatów"

Słoneczna pogoda sprzyjała wakacyjnym zabawom. Towarzyszyła nam gimnastyka, zabawy w pociągu i kółeczku, a także spacer po ścieżce sensorycznej. Wspólnie szukaliśmy ubrań i nakryć głowy, które pasują do letniej pogody. Obchodziliśmy również Dzień Frytek i z tej okazji wykonaliśmy tematyczne prace plastyczne. Na zakończenie tygodnia Skrzaty malowały kolorowe i smaczne lody. Czas minął nam radośnie i wesoło.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-09
Data publikacji:2021-06-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:580