Grupa Skrzaty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Jedziemy w góry

19 lipca 2024
Przejdź do - Jedziemy w góry

Skrzaty weszły w kolejny tydzień w dobrych nastrojach. Poznaliśmy górski krajobraz i wykonaliśmy prace plastyczne w tej tematyce. Z okazji Dnia Czerwonego Kapturka przedstawiliśmy teatrzyk i wspólnie czytaliśmy bajki.  To był bardzo radosny i pogodny tydzień.

Lato ze słoneczkiem

12 lipca 2024
Przejdź do - Lato ze słoneczkiem

Kolejny wakacyjny tydzień za nami. Skrzaty spędziły go bardzo wesoło czerpiąc radość z wakacyjnych zabaw. Obchodziliśmy Światowy Dzień Czekolady oraz Dzień Frytek. Wspólnie wykonaliśmy prace plastyczne w tej tematyce oraz słuchaliśmy piosenki pt.,,Czekolada". Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną oraz zabaw z wykorzystaniem instrumentów muzycznych. Był to bardzo wakacyjny a zarazem ciepły tydzień.

 

"Lato ze słoneczkim"

5 lipca 2024
Przejdź do - "Lato ze słoneczkim"

Tydzień upłynął nam na czerpaniu radości z wakacyjnych zabaw. Poznaliśmy różne formy aktywności, które można uprawiać w wolnym czasie oraz dowiedzieliśmy się jakie są sposoby podróżowania.

Wspólnie z ciociami bawiliśmy się w zabawę tematyczną pt. Co włożę do plecaka? Każdy z nas miał okazję zapakować wakacyjny plecak. 

Nie zabrakło ulubionych zabaw na zewnątrz.

W tym tygodniu obchodziliśmy również Dzień Psa. Z tej okazji wykonaliśmy prace plastyczne oraz wysłuchaliśmy odgłosów jakie wydają ukochane czworonogi.

Trzecie urodziny obchodziły w tym tygodniu Zuzia i Helenka. Naszym solenizantkom życzymy wszystkiego co najlepsze oraz  samych radosnych i szczęśliwych chwil!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-09
Data publikacji:2021-06-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:14129