Grupa Skrzaty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

„Wspólne zabawy i integracja w grupie rówieśniczej”

2 czerwca 2023
Przejdź do - „Wspólne zabawy i integracja w grupie rówieśniczej”

Tydzień minął w radosnej i słonecznej atmosferze. Korzystaliśmy z pięknej pogody spacerując po okolicy. Za nami Dzień Dziecka, na który z niecierpliwością czekały nasze Skrzaty. Oprócz dobrej zabawy, integracji w grupie dzieci otrzymały drobny upominek. Tematem pracy plastycznej były zabawki. Na zajęciach muzyczno – rytmicznych poruszaliśmy się w rytm piosenki „Idziemy na zakupy do sklepu z zabawkami”.

Obchodziliśmy również Dzień Bociana Białego i z tej okazji wspólnie przygotowaliśmy papierowego bociana.

„Kochamy nasze mamusie”

26 maja 2023
Przejdź do - „Kochamy nasze mamusie”

W tym tygodniu obchodziliśmy „Dzień Mamy”. Skrzaty wraz z ciociami wykonały laurki dla swoich mam oraz prace plastyczne „Kwiaty dla mamy”. Ćwiczyliśmy również aparat mowy, posyłając całuski dla kochanych mam. Obchodziliśmy „Dzień Ślimaka ” i z tej okazji wykonaliśmy kolorowego ślimaka. Na zajęciach sensoplastycznych bawiliśmy się makaronem. Zabawa dostarczyła mnóstwo wrażeń dotykowych. Wspólne zabawy na świeżym powietrzu sprawiły wiele radości i uśmiechu.

„Zdrowy styl życia”

19 maja 2023
Przejdź do - „Zdrowy styl życia”

Tydzień minął w radosnej atmosferze. Skrzaty poznały owoce i warzywa za pomocą ilustracji. Wykonały w tej tematyce pracę plastyczną „Warzywny pociąg”. Podczas zabawy z koszem losowały i odgadywały ulubione warzywa i owoce.

Nie zabrakło wspólnej gimnastyki, zabaw ruchowych przy ulubionej muzyce. Na zajęciach muzyczno – rytmicznych Skrzaty podróżowały.

W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Dobrych Uczynków, Dzień Rodziny oraz Dzień Bliźniąt. Dzieci oglądały ilustracje oraz dobierały obrazki.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-09
Data publikacji:2021-06-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:7724