Grupa Skrzaty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Bawimy się w Karnawale

2 lutego 2023

Za nami bogaty tydzień. Z niecierpliwością czekaliśmy na Bal Karnawałowy, który sprawił dzieciom wiele radości. Towarzyszyła nam wesoła muzyka i piękne stroje karnawałowe. Nie zabrakło też kolorowych balonów i baniek mydlanych. Tematem prac plastycznych były maski karnawałowe.

Podczas zajęć muzyczno - rytmicznych poruszaliśmy się w rytmach piosenki „Szalona krowa”.

W ramach Dnia Pozytywnego Myślenia rozmawialiśmy o uczuciach i o tym, jak ważny jest uśmiech. Dzieci rozpoznawały nastroje za pomocą kolorowych buziek. Z okazji Dnia Ciasta Marchewkowego słuchaliśmy piosenek i wykonaliśmy dużą marchewkę.

Nie zabrakło zabaw w kole, gimnastyki, masażyków i wyciszenia przy muzyce relaksacyjnej.

 

„Zabawy z bałwankiem”

27 stycznia 2023
Przejdź do - „Zabawy z bałwankiem”

W tym tygodniu Skrzaty poznały charakterystyczne cechy wyglądu bałwanka, oglądały ilustracje i słuchały piosenek o bałwankach. Wspólnie z ciociami wykonały piękne prace plastyczne.

Podczas zajęć sensoplastycznych dzieci bawiły się przy użyciu bitej śmietany, połączonej z kolorami. Zabawa była udana, co było widać na twarzach dzieci.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Puzzli dzieci układały puzzle w różnej tematyce. Nie zabrakło zabaw w kole, układania klocków oraz czytania książeczek.

„Z babcią i dziadkiem zawsze jest wesoło”

20 stycznia 2023
Przejdź do - „Z babcią i dziadkiem zawsze jest wesoło”

Za nami bogaty tydzień. Obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka, wykonaliśmy piękną pracę plastyczną. Przygotowywaliśmy się do Dnia Babci i Dziadka. Kolorowaliśmy portrety, wykonaliśmy serduszka oraz przygotowaliśmy wraz z ciociami drobne upominki. Na zajęciach muzyczno - rytmicznych poruszaliśmy się w rytm misiowych piosenek. Tydzień upłynął w radosnej atmosferze.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-09
Data publikacji:2021-06-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:6093