Grupa Niedźwiadki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wesoły tydzień Niedźwiadków!

30 lipca 2021
Przejdź do - Wesoły tydzień Niedźwiadków!

Niedźwiadki ostatni tydzień lipca spędziły wesoło tańcząc przy poznanych wcześniej piosenkach. Bawiliśmy się kolorowymi balonami oraz przechodziliśmy na czworakach przez tunel. Wykonaliśmy „Wakacyjny pociąg smerfów". Maszerowaliśmy oraz harcowaliśmy z Ciociami. Pływaliśmy w basenie z piłkami oraz atakowaliśmy Ciocie piłkami, zabawa była przednia. Na zajęciach sensoplastycznych bawiliśmy się ciastoliną, która była niezbyt smaczna, ale fajna do ugniatania oraz rzucania wszędzie.

Niedźwiadki w tym tygodniu poznały krajobraz górski.

23 lipca 2021
Przejdź do - Niedźwiadki w tym tygodniu poznały krajobraz górski.

Dzieci wraz z ciociami wykonywały gimnastykę ciała poprzez naśladowanie tekstu piosenki ruchem "Woogie Boogie". Wykonaliśmy pracę plastyczną "Góry" z kaszy mannej. Na zajęciach muzyczno - rytmicznych dzieci udały się do sklepu muzycznego po instrumenty. Koniec tygodnia Niedźwiadki spędziły bawiąc się na ścieżce sensorycznej oraz tańcząc do poznanych piosenek.

"Tydzień u Niedźwiadków"

15 lipca 2021
Przejdź do - "Tydzień u Niedźwiadków"

W tym tygodniu Niedźwiadki poznały nowa zabawę ruchową "Fruwające motylki". We wtorek dzieci maszerowały w rytm piosenki "Marsz, marsz..." oraz uczyły się zabawy w kole przy piosence "Kółko graniaste". Kolejnego dnia dzieci wykonywały pracę plastyczną "Kolorowe lato" malując farbami przy pomocy gąbeczek i rączek swoje kolorowe lody. Pod koniec tygodnia dzieci wraz z ciociami bawiły się magicznym pudełkiem wyciągając z niego różne przedmioty o różnych kształtach, rozmiarach i fakturach. Tego dnia ciocie wykonywały dzieciom masaże na pleckach tj. "Pisze pani na maszynie...". Koniec tygodnia dzieci spędziły aktywnie wykonując ćwiczenia gimnastyczne do swoich ulubionych piosenek oraz wysłuchały czytanki pt. "Morskie opowieści”.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-09
Data publikacji:2021-06-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:383