Grupa Niedźwiadki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Nasz dziecięcy świat.

2 czerwca 2023
Przejdź do - Nasz dziecięcy świat.

Ten tydzień Niedźwiadkom upłynął na zabawach ruchowych i gimnastycznych. Ćwiczyliśmy motorykę dużą i równowagę na torach przeszkód. W środę obchodziliśmy Dzień Bociana Białego i z tej okazji dowiadywaliśmy się jak wygląda, co je i gdzie mieszka bocian. Na zajęciach plastycznych wykonywaliśmy bociana przy użyciu piórek dekoracyjnych oraz malowaliśmy kredkami swoje ulubione zabawki. W tym tygodniu obchodziliśmy także Dzień Dziecka. Były zabawy z chustą animacyjną oraz piłeczkami i balonikami przy piosenkach M. Jeżowskiej. Z tej okazji Ciocie przygotowały dla Niedźwiadków małe upominki. Niedźwiadki wybrały się również na wycieczkę do biblioteki aby podziękować Pani z biblioteki za odwiedziny i czytanie bajek w żłobku. Przez cały tydzień towarzyszyły nam zabawy, tańce i spacery.

Niedźwiadki obchodzą Dzień Mamy.

26 maja 2023
Przejdź do - Niedźwiadki obchodzą Dzień Mamy.

Ostatni tydzień maja spędziliśmy na korzystaniu ze słonecznej pogody. W poniedziałek bawiliśmy się w piaskownicy. Wtorkowy dzień spędziliśmy na wiosennym spacerku. Doskonaliliśmy umiejętności czworakowania przez tunel. Wykonaliśmy laurkę dla mamy. Niedźwiadki obchodziły w środę dzień ślimaka i wyklejaliśmy pracę plastyczną „Kolorowe ślimaczki” bibułą. Na zajęciach muzyczno - rytmicznych tańczyliśmy „Taniec butów”. Ćwiczyliśmy aparat mowy, wysyłając całusy do mamy. W Dzień Matki, dzieci celebrowały dzień. Poznali nową piosenkę „Moja mama jest kochana.” Z okazji Dnia Matki Niedźwiadki zrobiły kwiatuszka dla swoich mam.

Zdrowy styl życia.

19 maja 2023
Przejdź do - Zdrowy styl życia.

W tym tygodniu Niedźwiadki poznawały zasady zdrowego stylu życia. We wtorek Ciocie pomagały Niedźwiadkom zrobić pyszny sok owocowy, który maluchy wypiły ze smakiem. Za pomocą zmysłów poznawaliśmy także warzywa i owoce. Na zajęciach plastycznych Niedźwiadki wykonywały za pomocą folii bąbelkowej brokuły i pomarańcze. Ten tydzień upłynął nam również na zabawach i ćwiczeniach ruchowych i gimnastycznych. Niedźwiadki ćwiczyły rzucanie woreczkami do kosza oraz pokonywały tor przeszkód. W piątek Niedźwiadki wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach sensorycznych „Galaretkowe szaleństwo.” Było kolorowo, smacznie i wesoło. Dziękujemy rodzicom za obecność i wspólną zabawę.

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-09
Data publikacji:2021-06-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:7768