Grupa Niedźwiadki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Bogaty tydzień u Niedźwiadków.

23 września 2022
Przejdź do - Bogaty tydzień u Niedźwiadków.

W tym tygodniu obchodziliśmy pierwsze urodziny naszych bliźniaków Oliwki i Oskarka. Ciocie z maluszkami życzą solenizantom samych radosnych dni. Poznawaliśmy także owoce i warzywa poprzez dotyk, węch i smak oraz przygotowywaliśmy sok jabłkowy.
W środę obchodziliśmy Światowy Dzień Orderu Uśmiechu wspólnie wykonując pracę plastyczną.
Wysłuchaliśmy utworu Antonio Vivaldiego „Cztery pory roku” i uczyliśmy się zgodnej zabawy poprzez dzielenie się zabawkami. W piątek odbyły się pierwsze w tym semestrze zajęcia z logopedii.

 

Jesienne dary.

16 września 2022
Przejdź do - Jesienne dary.

W kolejnym adaptacyjnym tygodniu Niedźwiadki oswajały się z rytmem dnia w żłobku, ciociami oraz kolegami i koleżankami. W poniedziałek przywitaliśmy się piosenka „Wszyscy są, witam Was”. Wysłuchaliśmy wierszyka „Wpadła gruszka do fartuszka” oraz piosenkę „Owocowa piosenka”. We wtorek była zabawa z parasolem do piosenki „Pada deszczyk, świeci słoneczko” . W środę dzieci na zajęciach z sensoplastyki bawiły się w basenie z kolorowymi piłeczkami stymulując rozwój zmysłu wzroku i dotyku oraz sprawności fizycznej. We czwartek obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tej okazji ciocie zrobiły dzieciom zdjęcia z kropkami. Podczas zajęć plastycznych dzieci na obrazkach jesiennych odbijały kropki mocząc paluszki w farbie. W piątek bawiliśmy się w zabawę kolorowe koła oraz wyciszaliśmy się na dywanie przy piosence „Serce pik pik”.

Witamy Panią Jesień.

9 września 2022

W tym tygodniu nasze Niedźwiadki kontynuowały poznawanie nowego otoczenia, w którym się znajdują, cioć, które będą się nimi opiekować oraz zabawek. Maluszki wsłuchiwały się w delikatne dźwięki muzyki. Ciocie z dziećmi wykonały także pierwszą pracę plastyczną - odbijanie rączek na kartkach papieru.

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-09
Data publikacji:2021-06-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:4731