Jesteś tutaj: Start / O nas / Opinie rodziców

Opinie rodziców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Ogrom podziękowań dla całej kadry Fili Żłobka Miejskiego w Jaworznie za okazałe serce i stworzenie drugiego domu dla dzieciaków. Syn rozpoczął przygodę dzięki możliwości wzięcia udziału w projekcie "Dobry start" i jak się okazało to był dla niego najlepszy start jaki rodzice mogli sobie tylko wymarzyć. Syn codziennie rano z uśmiechem na twarzy wędruje do "cioci i dzieci" gdzie beztrosko bawi się i uczy. Z dnia na dzień zaskakuje swoją kreatywnością, zaradnością i samodzielnością, którą wynosi ze żłobka. Dziękujemy WSZYSTKIM cudownym ciociom oraz przemiłej Pani Dyrektor za wspaniałą opiekę, domową atmosferę, wsparcie, życzliwość, uśmiech i wielkie serducho!” 

Rodzice Olafka

„Polecam Żłobek Miejski w Jaworznie. Panie opiekunki są profesjonalne i mają bardzo dobre podejście do dzieci.”

Tata Pawełka

„Przyjazne, ciepłe miejsce, drugi dom – w którym moje dziecko czuło się bezpiecznie i cudownie się rozwijało. Dom, który tworzą ludzie mający ogromne serce do kształtowania małych – wielkich charakterów. Opiekunki jako przyjaciele i przewodnicy dzieci bez problemu zdobyły ich zaufanie. Czas tutaj spędzony jest dla nas okresem niezapomnianym… bajkowym przeżyciem!”

Mama Leny

„Żłobek bardzo pozytywny, syn bardzo szybko zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu. Bardzo dobry kontakt zarówno z opiekunkami jak i dyrekcją, która jest bardzo zaangażowana w pracę żłobka. Posłanie syna do żłobka przed ukończonym pierwszym rokiem życia uważam za bardzo dobrą decyzję, która ukształtowała syna i otworzyła na nowe znajomości i stosunki społeczne w grupie rówieśniczej.”

Mama Kuby

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-08-05
Data publikacji:2019-08-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:1121