Jesteś tutaj: Start / O nas / Opinie rodziców

Opinie rodziców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Opinia

22 grudnia 2022

"Polecam bardzo Żłobek Miejski na Towarowej. Panie opiekunki to Anioły. Doskonała opieka, córeczka zawsze uśmiechnięta, zadowolona. Doskonała komunikacja z rodzicami, zarówno ze strony Pań opiekunek jak i sekretariatu. Zróżnicowane zajęcia ciekawe dla maluchów, ogromna dbałość o zdrowie, prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Niesamowita Pani Dyrektor cała kadra zresztą. Z mojej strony same plusy i zachwyty".

Mama Basi

Opinie

3 października 2022

Witam serdecznie,

Zostawiam po sobie ślad w postaci opinii na temat żłobka.

Z czystym sumieniem polecam żłobek jako miejsce, bezpieczne, czyste, przyjazne maluszkom.

Pani Dyrektor przesympatyczna osoba, na właściwym miejscu. Zawsze otwarta na rozmowę, rozwiązywanie problemów. Otwarta na wszelkie sugestie.

Ogromną pracę wkładają cudowne Ciocie, zawsze uśmiechnięte, pomocne, przesympatyczne nawet pod koniec dnia. Żegnają zawsze z uśmiechem. Podziękowaniach i ukłon również w stronę Pań z obsługi żłobka. Również uśmiechnięte, pomocne, które z wielkim sercem przywiązują uwagę do czystości żłobka. Panie z sekretariatu cóż dużo pisać zawsze pomocne, przy problemach w wypełnianiu dokumentów projektowych również z ogromnym zaangażowaniem okazały pomoc. 

Żal nam było opuszczać to miejsce gdzie moja córka chodziła z wielką chęcią.

Z czystym sumieniem polecam żłobek. 10/10.”

Mama Natalki

 

Ogrom podziękowań dla całej kadry Fili Żłobka Miejskiego w Jaworznie za okazane serce i stworzenie drugiego domu dla dzieciaków. Syn rozpoczął przygodę dzięki możliwości wzięcia udziału w projekcie "Dobry start" i jak się okazało to był dla niego najlepszy start jaki rodzice mogli sobie tylko wymarzyć. Syn codziennie rano z uśmiechem na twarzy wędruje do "cioci i dzieci" gdzie beztrosko bawi się i uczy. Z dnia na dzień zaskakuje swoją kreatywnością, zaradnością i samodzielnością, którą wynosi ze żłobka. Dziękujemy WSZYSTKIM cudownym ciociom oraz przemiłej Pani Dyrektor za wspaniałą opiekę, domową atmosferę, wsparcie, życzliwość, uśmiech i wielkie serducho!” 

Rodzice Olafka

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-08-05
Data publikacji:2019-08-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:2411