Jesteś tutaj: Start / O nas / Opinie rodziców

Opinie rodziców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Opinia

18 września 2023

Nowy rozdział "żłobek" niejednemu rodzicowi spędza sen z powiek. My naszą przygodę rozpoczęliśmy w 2020 roku. Pomimo całego okresu związanego z pandemią nasza córka zaaklimatyzowała się w żłobku bardzo szybko, a to dzięki wspaniałym ciociom, ich troskliwej opiece, zaangażowaniu i wsparciu.

Dlatego gdy nadszedł czas aby nasza druga córka w wieku 10 miesięcy zawitała na pokładzie Żłobka Miejskiego przy ul. 3 maja wiedzieliśmy, że trafia pod profesjonalną opiekę. Chciałabym raz jeszcze, bo niestety ale nasza przygoda ze żłobkiem dobiegła końca. Podziękować Ciociom z obu grup, a przede wszystkim ze "smerfików", bo tam byliśmy najdłużej.

Za cudowne serca, za utworzenie domowej atmosfery, za zaangażowanie, bo córki nie szły się tylko pobawić ale dzięki pomocy Cioć codziennie zdobywały nowe umiejętności, dzięki którym jest teraz im łatwiej w przedszkolu. Ciocie zawsze znalazły czas by chociaż przez chwilę porozmawiać o naszych pociechach. Super, że do wglądu mamy "monitoring" prowadzony przez Ciocie dzięki, któremu wiemy między innymi co i ile zjadły nasze skarby oraz za co piątkową galerie zdjęć dzięki której mogliśmy zobaczyć jak nasze maluszki cudownie spędzają czas. Duży plus za własną kuchnie i urozmaicone codzienne menu.

Ukłony należą się również Pani Dyrektor za zaangażowanie oraz świetną organizacje w tym trudnym dla nas okresie. Jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Brawa również dla Pań w sekretariacie, które zawsze służyły pomocą.

Rodzice Julii i Laury

 

Opinia.

11 września 2023
"Nasza córka i my zaczęliśmy przygodę ze Żłobkiem Miejskim w styczniu 2021 roku, gdy córka skończyła 11 miesięcy. Pierwsze tygodnie były trudne zarówno dla córeczki, jak i dla nas - rodziców, jednak profesjonalizm i podejście wszystkich pracowników żłobka sprawiły że adaptacja przebiegła sprawnie. Emilka uczęszczała do żłobka z radością, a my każdego dnia podziwialiśmy jej postępy i byliśmy spokojni wiedząc, że jest pod bardzo dobrą opieką. Przygoda w żłobku trwała 2,5 roku i żal było nam rozstać się z placówką. Szczególne podziękowania należą się Pani Dyrektor Elżbiecie Orzechowskiej - Filipczyk za 100% zaangażowanie w codzienne życie żłobka, chęć niesienia pomocy, rzeczowe rozmowy i nie gasnący uśmiech. Serdecznie dziękujemy za to jak przyczyniliście się do rozwoju naszego dziecka! ♡ 
Każdemu z rodziców polecamy Filię Żłobka Miejskiego przy ul. Towarowej!"
 
Mama i Tata Emilki

Opinia

8 września 2023

Nasza przygoda ze żłobkiem na ul.3 Maja zaczęła się we wrześniu 2022, jako że Miłosz to nasze pierwsze dziecko to chyba naturalnym jest że mieliśmy milion obaw i czarnych scenariuszy (sam fakt zostawienia dziecka z kimś zupełnie nam obcym nas paraliżował).

Z perspektywy czasu doszliśmy z żoną do wniosku że byliśmy chyba bardziej wystraszeni niż on sam ze zmian jakimi bez wątpienia jest rozpoczęcie przygody w żłobku. Jak się potem okazało nasze obawy były zupełnie niepotrzebne, Ciocie z grupy "Smerfów" całkowicie kupiły serducho naszego łobuza. Postępy jakie Miłoszek przez ten rok poczynił utwierdziły nas w przekonaniu że żłobek to absolutny strzał w dziesiątkę, dlatego bez wahania od września 2023 swoją przygodę zaczął nasz drugi rozrabiaka Mikołaj i trzymamy kciuki żeby bawił się tak świetnie jak Miłoszek który obecnie już jest dumnym przedszkolakiem.

Obowiązkowo trzeba też wspomnieć o pracy jaką wykonują Panie w sekretariacie, przede wszystkim rzeczowe podejście, konkretnie i z uśmiechem.

Rodzice Miłosza i Mikołaja.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-08-05
Data publikacji:2019-08-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Redaktor Serwisu
Liczba odwiedzin:3739